Novinka
24
03
2020
COVID-19 - Koronavirus

Naše společnost také pomáhá zdarma všem v Újezdu u Brna a okolí s tiskem předloh a zakladačů pro všechny co šijí roušky do nemocnic a domovů důchodců. Jsme rádi, že můžeme využít i naši techniku pro dobrou věc. Děkujeme městské policii v Újezdu za rozvoz tohoto materiálu.

více informací

Drivecontrol, s.r.o.

Společnost Drivecontrol, s.r.o. byla založena v roce 2012. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským obchodním soudem v Brně oddíl C, vložka 75873.
Společnost Drivecontrol, s.r.o. se zaměřuje na široké spektrum činnosti v oboru MaR zejména v oblasti divadelní techniky a jednoúčelových strojů, dále parkovacích a zakladačových systémů. Ve všech těchto oborech naše společnost nabízí komplexní služby. Patří k nim poradenství v oblasti automatizace, projektová dokumentace systému řízení ve všech stupních, výroba a realizace řídících systémů pro různá průmyslová odvětví. Máme také bohaté zkušenosti v profesionální HMI vizualizaci a regulac motorové zdvihané techniky.
V našem týmu jsou specialisté pro návrh, výpočet a realizace bezpečnostních prvků dle normy EN 61508 a EN13849. Ve společnost Drivecontrol, s.r.o. pracují kvalifikovaní zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi, u kterých probíhá pravidelné školení pro jejich profesionální růst.
Naše společnost získala v roce 2012 Certifikát ISO 9001 a ISO 14000. V roce 2013 získala „certifikát výjimečnosti“ od společnosti TÜV SÜD Czech.
Cílem naší společnosti je kvalitně provedená práce dle požadavků zákazníka.

DriveControl - Duty - Realistic - Innovative - Visionary - Exceptional

Drive Control Všechna práva vyhrazena © 2015 - DriveControl s. r. o. - Kopírovat obsah bez svolení je zakázáno!