Novinka
24
03
2020
COVID-19 - Koronavirus

Naše společnost také pomáhá zdarma všem v Újezdu u Brna a okolí s tiskem předloh a zakladačů pro všechny co šijí roušky do nemocnic a domovů důchodců. Jsme rádi, že můžeme využít i naši techniku pro dobrou věc. Děkujeme městské policii v Újezdu za rozvoz tohoto materiálu.

více informací

Kdo jsme a co děláme?

Jsme mladou, rychle se rozvíjející inovativní firmou

zaměřenou na řídicí systémy a výrobu, instalaci i opravy

elektrických strojů, přístrojů a zařízení. Vytváříme funkční celky,

které řídíme prostřednictvím námi vyvíjeného softwaru. Zakládáme si

na inovativním přístupu k řešení, na individuálnosti potřeb klienta

a zajištění maximální bezpečnosti instalovaných systémů.

Tyto kompletní systémy našly své využití v divadlech, multifunkčních halách,

jednoúčelových strojích i energetice.

Naše produkce je zaměřena na zakázkovou výrobu dle individuálních potřeb a přání klienta od fáze odborného poradenství a návrhu řešení přes projekci a výrobu až po montáž. Firma působí na českém trhu od roku 2012, nicméně díky úspěšným výsledkům naší práce realizujeme zakázky v několika státech Evropské unie i Rusku.

 

V současné době se zabýváme i řešením problematiky čidla nestandardních poloh, financovaného v rámci OPPIK

Co Vám nabízíme

 

Automatické parkovací systémy

 

Parkování je problém více než 60% obyvatel velkých městnad 300 tis. obyvatel. automatické parkovací systémy jsou řešením, které v sobě kombinuje výraznou úsporu prostoru, ekologii, bezpečnost zaparkovaného vozidla proti odcizení či poškození a blízkost auta od bytu nebo pracoviště. autmatické parkovací domy mohou mít od několika po stovky parkovacích míst. Ozvěte se nám s Vaším problémem a my Vám ukážeme, že na parkování máme systém!

Průmyslová automatizace budov

 

V posledních letech jsme svědky skutečné revoluce v automatizaci budov. Řešení co dříve patřilo do scifi románů, případně bylo doménou velkých korporací z důvodu extrémně vysoké ceny je dnes běžně dostupné na trhu. Stává se Vám, že je teplota příliš nízká, nebo vysoká a zže náklady na energie jsou vysoké. Díky automatizaci budov je to možné výrazně zlepšit. Jednoduché ovládání včetně aplikací pro mobilní telefon je samozřejmostí.

 

Jednoúčelové stroje

 

Jsme schopni Vám nabídnout jak naprogramování nové, tak přeprogamování stávající výrobní linky. Máme zkušenosti s linkami z mnoha odvětví průmyslu. Mezi naše služby patří analýza problému,návrh řešení, naprogramování,vizualizace i zaškolení.

Výroba rozvaděčů

 

Vše co děláme, úzce souvisí s rozvaděči. Jsme Vám proto schopni nabídnout výrobu širokého spektra rozváděčů. Opět nabízíme kompletní službu od projekce, až po případnou montáž. Rozváděče na zakázku vyrábíme již od 1 ks.

 

 

 

 

Jak se k nám dostanete ›

Drivecontrol, s.r.o.

Komenského 427

664 53 Újezd u Brna, Czech republic

 

IČ: 293 67 531 DIČ: CZ 293 67 531

Tel.: +420 544 224 394

info@drivecontrol.cz

DriveControl - Duty - Realistic - Innovative - Visionary - Exceptional

Drive Control Všechna práva vyhrazena © 2015 - DriveControl s. r. o. - Kopírovat obsah bez svolení je zakázáno!